Öz-şefkat Atölyesi

Öz-şefkat Atölyesi

Zeynep bengisu Çetin

Zeynep bengisu Çetin

5.0

Description

Öz-şefkatin mutlulukla, hayat doyumu ve psikolojik dayanıklılıkla bağlantısı olduğunu biliyor muydunuz? Kendimizle olan şefkat ilişkimiz; diğer insanlarla olan ilişkimiz, acılara bakış açımız ve hayat doyumumuz konusunda yüksek oranda belirleyicidir.

Psikolojik bir yaklaşımla kişinin öz-şefkati daha yakından anlamasını sağlayan ve öz-şefkati geliştirmeyi hedefleyen atölyede psikolojiye dayalı öz-şefkate bilimsel yaklaşım, sanat terapisi teknikleri, nefes egzersizleri ve meditasyon uygulamaları yapacağız.

Atölye çalışması için mümkünse renkli kalemlerin temin edilmesi faydalı olacaktır. (kuru boya, pastel boya ya da tükenmez kalemler olabilir)

10 Credits

Psychological Health Care

10 people

90 minutes

Turkish

Zoom

General

Get to know the instructor

Zeynep bengisu Çetin

I was graduated from Bilkent University Psychology Department in Ankara Turkey. I had been also studied at Bilbao, Spain University of Deusto. I had plenty of volunteer experiences and also completed internships in a state hospital, associations, clinics for both children and elders. Since I was a psychology student I've always believed that "body and mind could not be considered as separated." So, I tried to improve myself on behavioral and bod read more

Cancelation Policy

Cancel 12 hours in advance to avoid a late cancellation fee. A missed reservation will result no credits refunds back.